پروتز چانه

پروتز چانه یکی از روش هایی است که به وسیله ی آن میتوان با ایجاد تغییرات مثبتی در وضعیت چانه زیبایی صورت فرد را ارتقا بخشید. در ادامه این بخش از وب سایت دکتر مهسا صدقی همراه باشید تا در زمینه ی جراحی زیبایی چانه اطلاعات بیشتری به شما ارائه شود.

پروتز چانه و جراحی زیبایی بینی در کنار هم میتوانند چهره ای جوان تر ، زیبا تر و خوش فرم تر به شخص بخشیده و اعتماد به نفس وی را تا حد زیادی افزایش دهند. این در حالی است که صرف زیبایی صورت در فرهنگ کشور های مختلف متفاوت است اما این تفاوت فرهنگی با توجه به دسترسی همگانی افراد جهان به اینترنت روز به روز کاهش یافته و میتوان گفت در تمام جهان تقریبا دید یکسانی نسبت به زیبایی صورت وجود دارد.

پروتز چانه

عقب بودن بخش چانه دلایل متفاوتی نظیر مادرزادی بودن ، ضربه خوردن و یا عفونت های گسترش یافته می تواند داشته باشد. عقب بودن چانه دو حالت دارد. یا چانه به علت کوچکی، عقب تر از حالت عادی است و به همراه خود دندان های فک پایین هم عقب از فضای ایده آل خود قرار دارند و یا اینکه تنها فک به علت کوچکی عقب تر از حالت عادی است ولی دندان ها در حالت ایده آل قرار دارند. در صورت عقب بودن چانه شما می توانید با انجام جراحی زیبایی و پروتز چانه ، این مشکل را بر طرف نمایید.

تبحر جراح در گرفتن نتیجه نهایی شما از پروتز چانه نقش بسزایی خواهد داشت. در صورتی که تمایل دارید تا توسط یکی از بهترین جراحان حال حاضر جراحی زیبایی چانه وضعیت شما را برسی و شما را تحت جراحی قرار دهد میتوانید با خانم دکتر مهسا صدقی متخصص گوش، حلق و بینی تماس گرفته و وقت ویزیت تهیه نمایید.

پروتز چانه

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :