عمل بینی گوشتی

یکی از انواع جراحی زیبایی بینی ، مربوط به بینی های گوشتی می شودکه یکی از مشکل ترین عمل بینی می باشند. این نوع بینی دارای پوستی ضخیم است که حجم بیشتری نسبت به غضروف و استخوان بینی دارد و غضروف ها معمولا ضعیف هستند و همه این ها باعث مشکل شدن عمل بینی گوشتی می شود. سخت بودن این عمل، تخصص بالای پزشک را می طلبد تا نتیحه عمل، مورد رضایت پزشک و بیمار قرار بگیرد. دکتر مهسا صدقی، متخصص گوش، حلق و بینی می تواند با تخصص بالای خود اقدام به انجام عمل بینی گوشتی نماید و بهترین نتایج را ارائه دهد.

زمان عمل بینی گوشتی نسبت به جراحی زیبایی بینی استخوانی بیشتر است و به خاطر نوع پوست، زخم های ایجاد شده زمان بیشتری برای ترمیم نیز نیاز دارند. در این نوع جراحی، جراح با قرار دادن بافت های بینی در جاهای مناسب فرم بینی را به بهترین فرم خود می رساند و اندازه بینی را به اندازه مطلوب می رساند. البته به این نکته هم باید توجه کنید که بینی های گوشتی خیلی نمی توانند کوچک و ظریف شوند چون نمی شود از بافت های نرم مثل پوست برای کوچک کردن بینی استفاده کرد و اگر این اتفاق بیفتد فرم بینی از قبل نیز بدتر خواهد شد. دکتر مهسا صدقی با علم و تجربیاتی که در این زمینه دارند نتایج بسیار خوبی ازاین جراحی زیبایی بینی گوشتی کسب نموده اند.

 

معمولا افراد دارای بینی گوشتی از این که بینی شان مدتی بعد از جراحی، شکل خود را از دست می دهد نگران هستند در این مورد باید گفت که قبلا کار زیادی برای این نوع بینی نمی شد انجام داد اما با توجه به بوجود آمدن تکنیک های جدید و  با مراقبت های بیشتری که بعد از عمل جراحی باید انجام داد، دچار مشکلی نخواهید شد و همچنین بعلت سخت بودن این جراحی باید در انتخاب پزشک متخصص دقت فراوانی انجام دهید. دکتر مهسا صدقی با داشتن علم روز در این زمینه مانع از به وقوع پیوستن این اتفاق شده است.

با توجه به مشکل بودن عمل بینی گوشتی و اینکه برای این عمل زمان بیشتری صرف می شود، فرد هزینه بیشتری را متحمل می شود. این نوع جراحی باید به نحوی انجام شود که زیبایی متناسبی با صورت فرد را شاهد باشیم. اگر بینی مشکلات دیگری مثل کجی نیز داشته باشد هزینه به مراتب بیشتر خواهد شد که البته با بررسی های دقیقی که از قبل در مورد بیمار انجام می شود می توان هزینه را به حداقل ممکن رساند.

    نمونه عمل بینی گوشتی نمونه عمل بینی گوشتی


با توجه به نوع جراحی زیبایی بینی گوشتی ، بیمار نیاز به این دارد که مراقبت های بیشتری داشته باشد و برای حاصل شدن نتیجه مطلوب، مدت زیادی حتی چندین ماه منتظر بماند و باید بیمار بداند که در این نوع بینی زخم ها و التهابات نیز برای بهبود یافتن به مدت زمان بیشتری احتیاج دارند. در کل عمل جراحی زیبایی بینی باید در زمانی انجام شود که فرد به بلوغ و رشد کامل خود رسیده باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :