جراحی زیبایی پلک پایین

چشم ها از نظر زیبایی تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارند ولی متاسفانه عضوی هستند که از سایر اجرای صورت سریع تر دچار چین و چروک و خستگی می شوند  برای این منظور عمل زیبایی پلک پیشنهاد می شود. یکی از دلایل مراجعه به پزشک، چین و چروک و فرو رفتگی یا پف زیر چشم است. که جراحی زیبایی پلک پایین روش مناسبی برای رفع این مشکل است. به علت تجمع چربی در پلک پایینی که از ضعف عضلات حدقه چشم ایجاد می شود پف زیر چشم نمایان می شود. در این بخش از وب سایت دکتر مهسا صدقی در مورد این جراحی زیبایی توضیحاتی را در مورد جراحی زیبایی پلک پایین ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید.

پف زیر چشم باعث می شود فرد بیمار خسته و غمگین به نظر بیاید و همچنین شل بودن پلک زیرین باعث می شود غدد اشکی به درستی کار نکنند و خود به خود از چشم بیمار اشک جاری شود و می تواند باعث قرمز شدن و مشکل هنگام باز و بسته شدن چشم شود. بیمار پس از مراجعه به پزشک از نظر بیماری های عمومی و کم کاری یا پر کاری تیروئید و مشکلات قلبی و ریوی بررسی می شود. در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد یا بتوان آن ها را کنترل کرد می توان اقدام به جراحی زیبایی پلک پایین کرد. همچنین باید اندازه شلی پوست و قابلیت ارتجاع بافت دور چشم هم بررسی شوند.

جراحی زیبایی پلک پایین

جراحی پلک پایین و بالا معمولا احتیاجی به بیهوشی کامل ندارد ولی باز هم به تشخیص پزشک و خواسته بیمار مرتبط است ولی در کل جراحی آسانی به حساب می آید. معمولا جراحی زیبایی پلک پایین برای پف زیر چشم بسیار موثر است ولی برای رفع چین و چروک اگر به مقدار زیادی باشد پزشک می تواند اقداماتی انجام دهد.

عمل جراحی به این صورت انجام می شود که پزشک شکافی زیر مژه های پلک پایینی ایجاد می کند و باعث می شود پوست اضافی را خارج کند وچربی هایی که باعث پف چشم شده اند را زیر چشم پخش کنند تا پف چشم از بین برود. گاهی لازم می شود که پزشک یک شکاف اضافی ولی نامشخص داخل پلک پایین ایجاد کند تا موقعیت پلک پایین را بهبود دهد در صورت لزوم چربی اضافی را خارج یا زیر پلک به مقدار مناسبی پخش کند. دکتر مهسا صدقی با رعایت تمامی اصول جراحی زیبایی به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یافته است. هزینه جراحی زیبایی پلک پایین بسته به شرایط بیمار متفاوت است و پس از بررسی های لازم به اطلاع بیمار می رسد.

جراحی زیبایی پلک پایین

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :