جراحی زیبایی پلک بالا

از نظر زیبایی، چشم ها یکی از بخش های اصلی در صورت می باشند. پلک ها به علت افزایش سن  و ایجاد چین و چروک، شادابی خود را از دست می دهند. و البته بعضی بیماری های کم کاری یا پر کاری تیروئید و یا مشکلات مربوط به کبد یا کلیه نیز فرد را دچار مشکل افتادگی پلک می کند. اگر چین و چروک زیاد باشد، پلک ممکن است روی مژه بیفتد و حتی میدان دید فرد را کاهش دهد و با جراحی زیبایی پلک بالا این مشکل نیز رفع می شود.

بنابراین پزشک متخصص قبل از هر کاری باید آزمایشات مربوطه را انجام دهد و اگر مشکلات پزشکی و متابولیکی وجود داشت به جای عمل جراحی بیمار باید آن مشکلات را حل کند. در جراحی پلک بالا باید به افتادگی ابرو نیز توجه کرد و اگر این مشکل نیز وجود داشت تاکید می شود که این دو جراحی همزمان انجام پذیرد. برای جراحی زیبایی پلک بالا ممکن است به معاینات  چشم پزشکی هم احتیاج باشد.

قبل از جراحی زیبایی پلک بالا با توجه به معاینه بیمار مشخص می شود که چه کاری هنگام عمل انجام خواهد شد. پزشک، برشی در چین پشت پلک ایجاد می کند و با توجه به بررسی های قبل از عمل، پوست یا چربی های اضافه برداشته می شود و سپس محل برش دوخته می شود و چون این برش در چین پشت چشم ایجاد می شود بعد از عمل به هیچ عنوان دیده نمی شود. دکتر مهسا صدقی این جراحی زیبایی را با ظرافت و دقت به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

جراحی زیبایی پلک بالا

بعد از عمل جراحی در سه روز اول کبودی و ورم مشاهده می شود ولی بعد از آن به سرعت بهبود می یابد. قبل از این جراحی زیبایی باید انعقاد خون بیمار بررسی شود و داروهایی که انعقادخون را با مشکل روبرو می کنند مثل آسپرین،ایبو بروفن و مفنامیک اسید ،از دو هفته مانده به عمل نباید مورد استفاده قرار گیرند.  علاوه بر این قبل از جراحی زیبایی پلک بالا باید پزشک را نسبت به داشتن بیماری هایی مثل هپاتیت با ایدز آگاه کنید و اگر اعتیاد دارید باید پزشک تان را مطلع نمایید.

بعد از انجام این جراحی زیبایی دیگر مشکل دید نخواهید داشت چون روی چشمان شما پانسمانی قرار نمی گیرد. کمپرس آب سرد تا سه روز بعد از جراحی زیبایی پلک ،در کم کردن تورم و کبودی کمک زیادی به شما می کند. تا دوهفته بعد از عمل از استفاده از لوازم آرایش پرهیز کنید.چند قطره خون ممکن است در یک الی دو روز اول مشاهده شود که جای نگرانی و هیچ مشکلی نیست. تا یک ماه بعد از عمل به پلک دست نزنید و آنرا دستکاری نکنید. و همچنین تا یک ماه بعد از جراحی زیبایی پلک بالا ورزش سنگین انجام ندهید. اگر پلک ها قبل از این عمل زیبایی از تقارن خوبی برخوردار نباشند بعد از عمل ممکن است کمی نا متقارنی به چشم بیاید. بعد از عمل نیز تا یک هفته از مصرف آسپرین ، ویتامین E و استعمال دخانیات بپرهیزید.

هزینه جراحی پلک با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است که پس از بررسی های انجام شده توسط پزشک به اطلاع بیمار می رسد که دکتر مهسا صدقی با بررسی همه جانبه جراحی زیبایی پلک سعی در کاهش هزینه ها دارد.

جراحی زیبایی پلک بالا

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :