جراحی زیبایی صورت

درمان افتادگی و چروک پوست پیشانی,صورت و گردن که در روند پیری ایجاد می شود باعث جوانسازی به درجات مختلف در افراد می شود . این جراحی با روشهای مختلف و در صورت نیاز با بهره گیری از پروتز انجام می شود.

اگر شما هم از آن جمله از افرادی هستید که مایلید تا در زمینه ی جراحی زیبایی صورت اطلاعات جامعی کسب کنید و از انواع آن مطلع شوید در این بخش با ما همراه باشید تا در زمینه ی انواع پروتز صورت توضیحاتی را به شما ارائه نماییم. دکتر مهسا صدقی ، متخصص گوش، حلق و بینی از جمله پزشکان حازق و برتر کشور است که دارای سابقه درخشان در امر جراحی زیبایی به ویژه جراحی زیبایی بینی و جراحی زیبایی صورت می باشد.

اولین نوع جراحی زیبایی صورت مربوط لیفت صورت می باشد. در این عمل که جز یکی از پر کاربرد ترین عمل های پروتز صورت می باشد، با استفاده از دستگاه های خاصی اقدام به خروج چربی های اضافه صورت می نمایند این کار باعث سفت تر شدن عضلات صورت و همچنین تغییر حالت و جایگاه پوست و در نهایت رسیدن به ظاهری جوانتر و زیبا تر خواهد شد. در صورتی که فرد اقدام به جراحی لیفت صورت نماید از افتادگی پوست صورت و همچنین ایجاد غبغب برای بیمار جلوگیری می شود.

جراحی زیبایی صورت

از دیگر عمل های مرتبط با صورت می توان به جراحی پلک اشاره کرد. در این عمل که بیشتر به دلیل افتادگی پلک صورت می گیرد پلک شخص به وسیله برداشتن قسمتی از بخش نگهدارنده ی پلک بالاتر برده می شود و موجب زیبایی بیشتر بیمار می شود. این عمل با توجه به تشخیص پزشک معالج هم میتواند برای پلک بالا و هم برای پلک پایین انجام شود.

سومین نوع جراحی زیبایی صورت به لیفت پیشانی و ابرو مرتبط میشود. در این جراحی پوست پیشانی بیمار به حد نیاز برداشته میشود و عضلاتی که مسبب اخم و چروک های پیشانی می شوند توسط جراح دستکاری می شوند. پس از آن پیشانی شخص صاف تر شده و زیبایی شخص به حد قابل قبولی بیشتر می شود.

یکی از پر طرفدار ترین نوع جراحی زیبایی صورت که امروزه در ایران دارای رتبه یک جراحی زیبایی می باشد مربوط به جراحی زیبایی بینی می باشد. در این جراحی با توجه به درخواست بیمار و تشخیص دکتر معالج بینی شخص کوچکتر ، بزرگتر ، پهن تر یا باریک تر می شود. جراحی زیبایی بینی به دلیل زیبایی و ترمیمی انجام می شود. عمل بینی بیشتر برای تغییر ساختار بینی و راحتی شخص در تنفس انجام می گردد. در این جراحی شخص بیهوش شده و جراح با باز کردن بینی اقدام به حذف یا اضافه کردن استخوان غضروف به بینی با توجه به نوع عمل خواهد نمود.

در صورتی که شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به هر یک از عمل های مرتبط با جراحی زیبایی صورت هستید میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با خانم دکتر مهسا صدقی برای کسب اطلاعات بیشتر مشاوره نمایید و در صورت نیاز اقدام به رزرو وقت قبلی کنید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :