جراحی زیبایی بینی معمولی

از آنجایی که استخوان بینی بوسیله چربی و غضروف و پوست پوشیده می شود، بنابراین شکل ظاهری بینی با شکل استخوان بینی متفاوت خواهد بود. نوع پوست بعنوان پوشاننده بینی درنتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی بسیار موثر خواهد بود. در این نوع جراحی نیز تخصص جراح بسیار با اهمیت است چون تغییرات بینی باید متناسب با دیگر اجزای صورت انجام بگیرد تا موجب عدم تناسب صورت و نارضایتی فرد نشود.

مناسب ترین پوست برای جراحی زیبایی بینی ، پوستی با ضخامت متوسط است. حال اگر فردی که برای جراحی زیبایی بینی معمولی به دکتر متخصص مراجعه می کند دارای پوست مناسب و مشکلاتی از قبیل قوز بینی و یا نوک بینی نافرم باشند مناسب ترین فرد برای جراحی زیبایی بینی خواهد بود.  این نوع جراحی به علت خاصیت ارتجاعی مناسب پوست و عدم کجی و گوشتی نبودن بینی، باعث موفق تر بودن عمل بینی و رضایتمندی فرد می شود. پوست مناسب حتی می تواند برخی از عیوب اسکلت بینی را نیز بپوشاند و مدت جراحی را کاهش می دهد در صورتی که این امکان برای پوست های نازک وجود ندارد و زمان جراحی طولانی تر خواهد شد.

نمونه جراحی زیبایی بینی معمولی نمونه جراحی زیبایی بینی معمولی نمونه جراحی زیبایی بینی معمولی


در صورتی که بررسی های قبل از عمل به خوبی انجام پذیرد باعث کاهش قیمت جراحی زیبایی بینی معمولی می شود که دکتر مهسا صدقی به خوبی از عهده این کار برآمده است. هزینه جراحی زیبایی بینی معمولی با خصوصیات مناسب ذکر شده از سایر جراحی ها کمتر است.

دو روش برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی معمولی وجود دارد: روش باز و روش بسته. پزشک با توجه به شرایط بینی یکی از دو روش را برای عمل بینی انتخاب می کند. تنها تفاوتی که بین این دو روش وجود دارد ایجاد برشی اضافه بین تیغه دو سوراخ  بینی برای افزایش دید پزشک جراح است. در روش باز به علت دید بهتری که نسبت به استخوان و مناطق نرم بینی وجود دارد معمولا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحی بینی در مردان

در جراحی بینی مردان پزشک باید حتما به این نکته توجه کندکه نتیجه عمل کاملا متناسب با صورت مردانه فرد باشد و باید مراقب این نکته بود که بینی، شکل زنانه به خود نگیرد. دکتر مهسا صدقی با توجه به دقت و تجربیات فراوان در زمینه جراحی بینی به نتایج خوبی در این زمینه نیز دست یافته است. برای مشاوره و رزرو وقت قبلی می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت با دکتر مهسا صدقی متخصص جراحی زیبایی و عمل بینی در ارتباط باشید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :