جراحی زیبایی بینی ترمیمی

گاهی افراد از نتیجه عمل جراحی زیبایی خود راضی نیستند. و یا دچار مشکلات پزشکی مانند مشکلات تنفسی و چسبندگی شده اند. افرادی که برای بار دوم نیاز به عمل جراحی پیدا می کنند باید جراحی زیبایی بینی ترمیمی انجام دهند. گاهی هم افرادی هستند که تصورات غیر واقعی از جراحی خود دارند و وسواس به خرج می دهند، در این موارد پزشک نباید دست به عمل جراحی ترمیمی بزند. اگر بعد از عمل اولیه، بینی دارای برجستگی یا فرورفتگی باشد یا زیادی سربالا باشد یا دچار افتادگی نوک بینی شود احتیاج به عمل بینی ترمیمی پیدا می شود.

به هر حال بیمار باید بداند که که عوارض و پیچیدگی های عمل زیبایی بینی با هر عمل بیشتر می شود و نباید طی یک سال گذشته هیچگونه عمل جراحی انجام داده باشد. در ضمن باید بدانید ممکن است ساختار بینی شما قدری آسیب دیده باشد که جراحی دوم را طاقت نیاورد در اینصورت باید صبر کنید یا حتی از انجام جراحی زیبایی بینی ترمیمی منصرف شوید.

یکی از دلایل نیاز به جراحی زیبایی بینی ترمیمی حرفه ای نبودن پزشک قبلی است. انجام عمل زیبایی بینی ترمیمی می تواند مشکلات عمل قبلی و یا بوجود آمده را از بین ببرد. در این عمل پزشک باید کاملا بتواند تمامی جوانب را با توجه به انتظارات بیمار بسنجد و همه مشکلات احتمالی را برای بیمار بیان کند. و این نکته هم از اهمیت ویژه ای برخوردارست که بدانید برخی مشکلات اصلا قابل رفع شدن نیستند. پزشک باید بعد از بررسی کلیه جوانب بسنجد که عمل بینی ترمیمی را می تواند انجام دهد یا نه چون نیاز به تجربه فراوانی دارد.

معمولا پیشنهاد می شود که بیمار برای جراحی زیبایی بینی ترمیمی به سراغ پزشک قبلی خود برود مگر اینکه پزشک تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد و یا اینکه بیمار اصرار داشته باشد عمل بینی ترمیمی را نزد پزشک دیگری انجام دهد.

این جراحی بینی نسبت به سایر جراحی ها زمان بیشتری می برد چون در واقع جراح باید جراحی اول را نیز با دقت بررسی کند و سپس به انجام جراحی زیبایی بینی بپردازد که نیاز به تخصص فراوانی دارد. در واقع عمل جراحی ترمیمی یکی از پیچیده ترین جراحی ها محسوب می شود و پزشک مجبور است بافت های از بین رفته در عمل جراحی زیبایی قبلی را دوباره بازسازی کند. ممکن است در جراحی اولیه بعضی بافت ها از بین رفته باشند که دراینصورت از بافت های سایر نقاط بدن استفاده می شود.

جراحی بینی ترمیمی احتیاج به هزینه بیشتری نسبت به سایر جراحی ها دارد چون هم زمان بیشتری می برد و هم اینکه پیچیدگی های خاص خودش را دارد و حتی گاهی نتیجه مطلوب حاصل نمی شود. برای دستیابی به بهترین نتیجه باید به یک پزشک متخصص و حازق مراجعه کنید. دکتر مهسا صدقی ، متخصص گوش ، حلق و بینی یکی از برترین پزشکان در زمینه انجام عمل بینی همچون جراحی زیبایی بینی ترمیمی می باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :