جراحی زیبایی بینی استخوانی

یکی از رایج ترین انواع عمل بینی، جراحی زیبایی بینی استخوانی است. در این نوع بینی معمولا یک برامدگی روی بینی دیده می شود که یا دلیل ژنتیکی دارد یا بر اثر ضربه بوجود می آید. این مشکل به راحتی در جراحی زیبایی بینی قابل برطرف شدن می باشد و می توان ظاهر بهتری به بینی ار دیگر زوایا نیز بخشید. روش تشخیص بینی استخوانی این است که پوستی نازک به همراه غضروفی محکم داشته باشد و معمولا یک سوم بالایی از استخوان و دو سوم پایینی را غضروف تشکیل می دهد که معمولا در این ناحیه دچار برامدگی می شود.

این نوع جراحی برای جراحان بسیار ایده آل است و مدت جراحی بسیار کم می باشد. درست است که جراحی زیبایی بینی استخوانی آسان تر از سایر انواع جراحی زیبایی بینی است ولی در انتخاب پزشک متخصص بسیار باید دقت کنید تا دچار مشکل نشوید و از نتیجه جراحی راضی باشید.

    جراحی زیبایی بینی استخوانی جراحی زیبایی بینی استخوانی جراحی زیبایی بینی استخوانی جراحی زیبایی بینی استخوانی


یک جراح خوب تغییراتی که پس از جراحی زیبایی بینی استخوانی در بینی شما خواهد داد را با ترسیم شکل آن بعد از عمل  به شما نشان خواهد داد. دکتر مهسا صدقی متخصص گوش ، حلق و بینی، با استفاده از بروزترین متد ها برای انجام این ترسیم به شما در تصمیم گیری تان کمک خواهد کرد. درست است که بینی استخوانی بهترین کاندید برای بینی ظریف و بسیار زیبا هست ولی اولین نکته که در انجام عمل زیبایی به آن دقت باید کرد این است که مشکلی برای سلامت شما بوجود نیاید و بین بینی و دیگر اجزای صورت تناسب برقرار باشد.

در بررسی بیمار برای جراحی زیبایی بینی استخوانی ، مجرای تنفسی بررسی می شود و اگر دومین بار است که برای جراحی به پزشک مراجعه می کنید نیاز به بررسی خاص ندارید. تیغه بینی بررسی می شود و اگر دارای انحراف یا مشکلات دیگر باشد مورد بررسی قرار می گیرد. و در نهایت از لحاظ اندازه؛ شکل ، تقارن و زوایای بینی و در کل از نظر زیبایی از نیم رخ و تمام رخ بررسی می شود. برای رفع عدم تناسب بینی، قسمت هایی از غضروف و استخوان برداشته می شود. برای رسیدن به غضروف و استخوان نیاز است که پوست بینی برداشته شود. برخی از پزشکان با ابزار ظریفی استخوان را تراش می دهند و برخی دیگر آنرا سمباده می زنند تا به روند پیشرفت کار نظارت بیشتری داشته باشند. عوارض جراحی مثل کبودی اگر توسط جراح مجرب انجام شود به حداقل ممکن می رسد.

برای تعیین قیمت جراحی زیبایی بینی استخوانی ، پزشک با توجه شرایط بیمار و بررسی همه جوانب هزینه را ارزیابی می کند و به بیمار ارائه می دهد. دکتر مهسا صدقی با بررسی کلیه جوانب جراحی نسبت به ارائه قیمت عمل بینی به بیماران اقدام می کند. بعد از جراحی با مراقبت هایی که از بینی انجام می شود امکان بازگشت بینی اتفاق نمی افتد

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :