تزریق چربی لب

در صورتی که از فرم لبهای خود ناراضی هستید و مایلید تا با تزریق چربی لب زیبایی بیشتری را تجربه کنید در ادامه با وب سایت دکتر مهسا صدقی همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید. در روش تزریق لب از بخش هایی از بدن که چربی مناسبی تولید می کنند مانند معده و ران چربی مورد نیاز استخراج شده و پس از فرآوری های لازم برای تزریق در ناحیه لب، چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم، افزایش حجم سینه بانوان، گونه گذاری و... مورد استفاده قرار می گیرد. در تزریق چربی لب مزایای زیادی نهفته است که مهم ترین آن امکان استفاده از چربی بدن خود شخص به جای استفاده از چربی های مصنوعی می باشد.

پس از ورود به دوره کهنسالی حجم لب ها کاسته شده و دچار چین و چروکهایی می شوند به همین جهت بیشتر پزشکان توصیه می کنند که از روش تزریق چربی لب برای بهبود کاستی های این ناحیه اقدام شود. روش بهبودی استفاده از روش های تزریقی برای اصلاح فرورفتگی های بخش های مختلف بدن بیش از ده سال است که توسط پزشکان سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرید که مهم ترین این مواد کلاژن می باشد. در حال حاضر پزشکان به دنبال پیدا کردن موادی برای گرفتن نتیجه بهتر از تزریق هستند.

تزریق چربی لب

در سال های پیش شاید بتوان گفت که اولین انتخاب برای افرادی که دارای گود رفتگی هایی در صورت خود بودند روش های تهاجمی مانند کشیدن پوست صورت بود اما امروزه با پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته است انتخاب تزریق چربی لب اولین گزینه ی پیش روی بیمارانی است که مایل به اصلاح خط لب خود هستند می باشد.

استفاده از هر روش زیبایی علاوه بر مزایایی که دارد مطمئنا معایبی نیز دارد پس بهتر است با آنها آشنا شوید. این معایب را می توان به عنوان مثال: مشکل بودن گرفتن اندازه ی دقیق چربی جهت تزریق و مورد دیگر حرکت کردن و یا جذب چربی تزریق شده توسط بدن است که تزریق دوباره ژل را به دنبال دارد. همچنین تقارن نبودن و عفونت از مهم ترین عوارض این روش درمانی می باشد.

تزریق چربی لب

درمان تزریق ژل به صورت زیر انجام می گردد:

ابتدا بیمار آماده می شود و به وسیله ی داروهای بی حسی، محل مورد نظر جهت برداشت چربی ها، بی حس می شود پس از آن اقدام به برداشت  چربی مورد نیاز به همراه 10 تا 20 میلی لیتر خون از بیمار می گردد و در ادامه پی آر پی از خون بیمار جدا شده و با چربی ترکیب می شود و در نهایت به محل مورد نظر تزریق می گردد.

 پس از انجام عمل تزریق لب بلافاصله یخ درمانی برای کاهش تورم ناحیه مورد نظر صورت می گیرد. تورم و کبودی تا یک هفته بعد از عمل ادامه خواهد داشت ولی نتیجه نهایی چند ماه بعد نمود خواهد داشت. برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازمه در خصوص تزریق چربی لب می توانید با دکتر مهسا صدقی متخصص گوش ، حلق و بینی در تماس باشید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :