تزریق چربی صورت

یکی از مشکلاتی که بر اثر گذشت زمان برروی صورت نمایان می شود از دست دادن حجم طبیعی صورت بدلیل کم شدن حجم چربی است و یا به علت شل شدن پوست و عضلات صورت، چربی های صورت به سمت پایین جا به جا می شوند.برای رفع این مشکل دکتر مهسا صدقی تزریق چربی صورت را به بیمار پیشنهاد می کند.  چربی مورد نیاز جهت تزریق به روش ساکشن از شکم یا ران بیمار تهیه می شود و بعد از طی کردن مراحلی به قسمت های مورد نیاز صورت بیمار تزریق می شود. البته برای گرفتن نتیجه مطلوب لازم است این تزریق چندین بار جهت ماندگاری انجام شود که این بستگی به بدن بیمار و مقدار جذب بدن وی و همچنین روش جراح دارد.

از مزایای تزریق چربی این است که از بافت بیمار این چربی تهیه می شود و باعث افزایش حجم نقاط دارای مشکل می شود و به جوان سازی پوست کمک می کند و حتی چروک ها را نیز حذف می کند. در تزریق چربی صورت ، بیهوشی کامل لازم نیست ولی بسته به نظر پزشک و تحمل بیمار می توان از بیهوشی عمومی نیز استفاده کرد. میزان ماندگاری تزریق چربی به صورت بیمار مادام العمر نیست و بسته به محل تزریق متفاوت است و باید هر چندسال یکبار با توجه به نظر پزشک تمدید شود. تزریق چربی صورت جزء کم عارضه ترین انواع جراحی زیبایی می باشد که به علت تامین چربی از بافت خود بیمار امکان عفونت را تا حد زیادی کاهش می دهد و عوارضی برای بیمار ندارد و فقط ممکن است چند روز صورت ورم داشته باشد که ان هم به سرعت رفع می شود.

تزریق چربی صورت

مهارت جراح در انجام این جراحی زیبایی بسیار موثر است چون نحوه تزریق در این کار بسیار با اهمیت می باشد. تزریق چربی در اطراف لب و پیشانی وچانه و گونه و لب انجام پذیر است. دکتر مهسا صدقی یکی از افراد متخصص در این زمینه می باشد. در تزریق چربی به گونه، چربی باعث افزایش حجم گونه می شود که مقدار آن بستگی به نظر بیمار دارد و پزشک با تزریق چربی به سلول های چربی باعث افزایش حجم گونه می شود. فرورفتگی های صورت را نیز می توان بوسیله تزریق چربی صورت بهبود بخشید. تزریق در چانه نیز می تواند عیوب چانه از جمله فرورفتگی ها و عقب بودن چانه را اصلاح کند و شکل ظاهری چانه را بهبود بخشد. برای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم و پلک نیز می توان از تزریق چربی به این نواحی استفاده کرد و چین و چروک ها را از بین برد. بعد از انجام تزریق تا سه روز از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید و در چند روز اول پوست را با پمادهای نرم کننده به تجویز پزشک و به ارامی ماساژ دهید.

به منظور مشاوره رایگان برای انجام جراحی زیبایی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق چربی صورت می توانید با سرکار خانم مهسا صدقی ، متخصص گوش ، حلق و بینی تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :